KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423236

nr 1742 3236

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:28:58

20/11 21:29:37 1      Vinnande bud